Smysluplný development

Stavíme s respektem k minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Naše vize

Živá města nemohou zůstat stejná jako byla včera. Potřebují proměnu a potřebují development; naléhavost nedostatku bytů  to v Praze znovu připomněla. Smysluplný development musí město přetvářet s porozuměním, s odvahou a bez arogance.

Považujeme za svůj úkol hledat v prostředí současného trhu, legislativy a veřejné diskuze rozumná řešení, která takovou proměnu přináší.


Jedno místo: více strategií

Postavit budovu znamená proměnit místo natrvalo. Nebereme to na lehkou váhu.  Pečlivě hledáme cestu k budoucí identitě míst.

Najít vhodný koncept vyžaduje empatii k potřebám místa – někde chybí domy, jinde náměstí. V diskuzi investorů se samosprávou jsou třeba urbanistické, obchodní, technické a právní zkušenosti. 
A v neposlední řadě notná dávka otevřenosti.


Promyšlená výstavba

Při návrhu a realizaci domů kombinujeme  naše dvacetileté zkušenosti se znalostí nových technologií, postupů a materiálů. Vždy postupujeme s rozmyslem a nepodléháme nefunkčním trendům, na které obyvatelé doplatí buď hned při koupi nemovitosti, nebo později při jejím užívání.

V námi postavených domech najdete nový funkční domov s rozumnými dispozicemi a kvalitním prostorem pro bydlení. Zaplatíte za technologie, které jsou výhodné především pro Vás, ne jenom pro dodavatele.


Napište nám

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám odpovíme do druhého pracovního dne.