O nás

Doma-je-Doma developer a zprostředkovatel.

Společnost, jež obchoduje s nemovitostmi 

BYDLETE DOMA! 

Doma-je-Doma je pro nás víc než název skupiny; shrnuje naše přesvědčení, že dobře bydlet je důležité.

Naše skupina poskytuje komplexní služby na cestě za pořízením nemovitosti. 

V naší nabídce najdete jak pohodlné a přívětivé projekty rodinných domů a bytů v novostavbách, tak bydlení v historických objektech na Starém Městě v Praze. Nabízíme rovněž vybrané nebytové prostory pro spektrum provozů od kaváren po skladové prostory pro zboží.

Pro development vybíráme vždy dobře vybavené lokality a do nich vymýšlíme chytré a energeticky úsporné domy. Nechceme oslňovat výstřednostmi – ale dbáme na to, aby Vám doma nic nechybělo. Daří se nám realizovat dobré bydlení dostupné pro rodiny i jednotlivce a neustále máme na paměti maximální hodnotu a dobrou kvalitu bydlení.

Realitní skupina Doma-je-Doma sdružuje zkušené odborníky na nemovitosti, kteří realizují projekty již od roku 1994. Skupina byla založena v roce 2007, aby pod jednou značkou sjednotila projekty a nemovitostní transakce s pozitivním ohlasem. Pod touto značkou najdete dispozičně chytré, architektonicky čisté a energeticky nenáročné bydlení, rodinné domy v Buštěhradě, výstavbu v památkově chráněných Lidicích a nabídku vybraných rezidenčních a komerčních nemovitostí především v jádru Prahy. Nemovitosti nabízíme jak k prodeji tak pronájmu.

Naší skupinu tvoří zkušení architekti, experti v projekt managementu, obchodu a marketingu, ekonomové, právníci a neposlední řadě zkušení obchodníci s nemovitostmi. Náš team poskytuje odborný servis v češtině, angličtině, ruštině, němčině, slovenštině a hindí.

Doma-je-Doma se jako realitní kancelář specializuje na prodej a pronájem nemovitostí v centru Prahy a blízkém okolí města. Využíváme polohy našeho sídla uprostřed Starého Města v Praze 1 a dlouholetých  lokálních kontaktů.  Klademe důraz na kvalitu, nikoliv kvantitu a v centru Prahy pro naše klienty vyhledáváme nemovitosti na míru. Mnohokrát jsme si ověřili, že naše úspěšnost je přímo závislá na spokojenosti našich klientů s odvedenou prací. Přijďte naše služby vyzkoušet.

Doma-je-Doma.cz je portálem vedoucím k jedinečným nemovitostem, ke spokojenému bydlení ak  investicím s atraktivním zhodnocením.

Please buy an essay at our site
You can buy essay papers online at our service