Vilky Buštěhrad
Vilky Buštěhrad » Lokalita » Popis lokality
 
 
 

Popis lokality

Popis lokality | Dopravní dostupnost | Park Ořešín - Zahrada 26 000 m² | Nezávislé hodnocení Vilek Buštěhrad - Hospodářské noviny | Den otevřených dveří - Ořešínský Vandráček

VZOROVÝ DŮM OTEVŘEN KAŽDÝ PÁTEK OD 9 - 17 HOD.

Město Buštěhrad, se nachází 9 km severozápadně od okraje Prahy, přibližně 2 km před okresním městem Kladnem. Má dlouhou historii, která sahá až do 12. století, kdy byla v písemnostech poprvé zmíněna obec s tímto názvem. To dokumentují četné zachované památky. Dnes zde trvale žije 2656 obyvatel.

Buštěhrad díky výhodné poloze, dobré dopravní dostupnosti a plné občanské vybavenosti, má předpoklady stát se vhodnou lokalitu pro klidné a spokojené bydlení našich klientů.

V Buštěhradě najdete oba stupně základní školy, městskou školku i školku soukromou, mateřské centrum Sluníčko, hudební školu, samoobsluhu, večerku, poštu, restauraci, tenisové kurty. Nově je k dispozici také badmintonové a squashové centrum.

S Městským úřadem Buštěhrad jsme 18 měsíců připravovali výstavbu více než dvou a půl hektarového parku Ořešín, jehož výstavba začne letos na podzim.

Další důležitá občanská vybavenost je dostupná v okresním městě Kladno, vzdáleném od Buštěhradu 3 km. Úřady, lékařské ordinace, nákupní centra jsou vzdálená několik minut cesty autem nebo MHD od projektu Vilky Buštěhrad. V Kladně je i mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití - aquapark, zimní stadion, fotbalové hřiště.

Snažíme se, aby naše projekty nejen vznikaly v dobrých lokalitách, ale aby je samy pomáhaly zlepšovat. Proto jsme rádi, že Město Buštěhrad používá část výnosu z prodeje pozemku, na kterém Vilky Buštěhrad vznikají na opravu zámku a rozšíření mateřské školy.

Mějte na paměti, že shluk domů v poli ještě neznamená důstojné místo pro pohodlný život. K tomu potřebujete výrazně víc.


 
Zašlete nám Váš dotaz