Plaťte 1 200,- Kč měsíčně za vytápění
 

Plaťte 1 200,- Kč měsíčně za vytápění

Jsme si vědomi růstu cen energií a s tím spojené zvyšování zátěže rodinných rozpočtů.

Často slyšíme: "Chceme dům, ale bojíme se poplatků ze jeho vytápění! Kolik nás to bude stát? Nebude to moc drahé ? Může být vytápění domu pro rodinný rozpočet únosné ?".  Odpověď ? Ano, například náše dům R101 vytopíte za méně než 1 200,- Kč měsíčně. Informace k ostatním typům domů získáte v kanceláři prodejce.

Usilovně jsme pracovali na projektech našich domů a spolu s Expertním centrem Stavební fakulty ČVUT jsme počítali, abychom našli dům, s nejlepším poměrem nákladů na pořízení a nákladů na provoz, zejména vytápění.

Pokud Vás zajímají detaily této studie, požádejte o schůzku našeho prodejce nebo technika.

A naše konkurence? Slibuje 0,- Kč za složenky na teplo .... Ale moment! To přece není možné. I tepelné čerpadlo pohání elektromotor. Sluneční kolektory fungují jako perfektní doplněk, ale v podzimních a zimních měsících, kdy jsou krátké a šeré dny stejně musíte vodu dohřívat. Fotovoltaické články? Spoléhat na garantovanou výkupní cenu? Navíc, každá technologie občas potřebuje opravu a čím složitější je technologie, tím nákladnější bývá údržba.

Neslibujeme energii zdarma. Ale slibujeme malou energetickou náročnost za pořizovací cenu, která se doopravdy vyplatí.

Kolik stojí šetření a je na čem šetřit?

Často se hovoří o investicích do úsporných opatření. Obecně řadové domy mají málo ochlazovaných stěn a tím jsou ve své podstatě velmi úsporné. Při nízkých provozních nákladech není prostor pro významné úspory. Jakkoli jsou různá technologická opatření a extrémní zateplování populární, u řadového domu se nevyplatí. V našich úsporných domech jsme spočítali, že návratnost tepelného čerpadla přesahuje 20 let. Podobně jsou na tom nadstandardně zesílené zateplení nebo solární ohřev teplé vody. Větrání s rekuperací by se Vám vyplatilo dokonce po více než padesáti letech. A kolik bude stát odborná údržba? Dá se vůbec mluvit o úsporách? Jsme přesvědčeni, že nedá....