Napsali o nás

Čestmír Suška

„Profesionalita, vstřícnost, osobní přístup a výborný servis mne přiměly k tomu, abych vyjádřil svoji spokojenost se službami, které mi byly poskytnuty společností Doma-je-Doma.

Jelikož jsem vytížený umělec a mojí vášní jsou sochy, které vyžadují mou pozornost a čas, rozhod jsem se při pronájmu nemovitosti využít služeb realitní kanceláře.

V dnešní spletité síti různých realitek je komplikované najít tu, která je nejvhodnější. Já jsem natrefil na Doma-je-Doma. Ochota makléřů, komunikační dovednosti, přístup ke klientovi, prohlídky bytů bez jakéhokoli problému i vícekrát, vyřízení veškeré právní dokumentace mě přesvědčili, že jsem spolupracoval se špičkou na trhu realitních kanceláří. Osobní přístup spojen se špičkovým servisem, který mi byl poskytnut, mi umožnil věnovat se sochám namísto vyřizování papírování. Zprostředkování pronájmu proběhlo bez zbytečného zdržení a komplikací, což jen potvrdilo dlouholeté zkušenosti na trhu s nemovitostmi, které stojí za Doma-je-Doma.cz.

Spokojenost s výběrem realitní kanceláře ve mně přetrvává, jelikož mi ji připomíná můj nový byt. Jsem rád, že jsem se stal spokojeným klientem Doma-je-Doma.cz.“

Čestmír Suška
Sochař

Plaťte 1 200,- Kč měsíčně za vytápění
Dům, který bude růst s Vaší rodinou
 
Kvalita a dobrá cena?