Lidická Alej
Lidická Alej » typy domů a standardy » Rodinný dům S2
Rodinný dům S2
 

Rodinný dům S2

Jedná se o největší rodinný dům s garáží z naší nabídky, který je částečně podsklepen a má dvě nadzemní podlaží s vnitřní dispozicí 5 + kk a celkovou užitnou plochu 209 m².

Tento dům byl projektován pro rodinu s více dětmi, popřípadě pro starší pár, s kterým již nežijí jejich děti ve společné domácnosti, ale často rodiče navštěvují a chtějí mít k dispozici svůj pokoj se zázemím.

Dům nabízí luxusní dispozici 1. nadzemního podlaží, ve kterém se nachází velký obývací prostor s jídelnou a kuchyňským koutem. V mezipatře se nachází hlavní ložnice s šatnou a vlastní koupelnou, do které je vstup rovnou z ložnice.

K domu patří garáž s úložným prostorem. Druhé parkovací stání se nachází v přední části pozemku. Celý pozemek bude oplocen nízkým plotem a budou provedeny hrubé terénní úpravy s navezením ornice. Dokončení interiéru je možné na přání klienta zrealizovat (malby, podlahy, dveře, obklady, dlažba a sanita) za bonusovou cenu 650 000,- Kč včetně DPH. Více informací vám rád sdělí náš prodejce. K dispozici je i zateplená půda.

Nabízíme Vám možnost si vnitřní vybavení domu navrhnout přesně podle Vašich představ za pomoci profesionálního designovaného studia a bytového architekta.

Pokud máte zájem o více informací, prosím neváhejte nás kontaktovat.technické specifikace
SPODNÍ STAVBAzaložení na betonových základových pasech
OBVODOVÉ STĚNYPorotherm PROFI 24 (240 mm) a zateplení v tloušťce 200 mm
STŘECHAkeramická pálená krytina, dřevěný krov
OKNAnízkoenergetická dřevěná okna s izolačními trojskly
DVEŘE VSTUPNÍbezpečnostní dřevěné dveře s vícebodovým zámkem
SCHODIŠTĚželezobetonové se stupnicemi z tvrdého dřeva
VYTÁPĚNÍkondenzační kotel PANTHER CONDENS, podlahové vytápění v zádveří a hlavním obytném prostoru, v ostatních místnostech radiátory, v koupelnách žebříky
DOPLŇUJÍCÍ KONSTRUKCEoplocení - pletivo, do ulice s podezdívkou, příprava pro EZS
VNĚJŠÍ ÚPRAVYgaráž s elektrickými vjezdovými vraty, venkovní zpevněné plochy - betonová dlažba, parkovací stání - pruhy ze zatravňovací dlažby, okapový chodník
PODLAHYanhydritové, v přízemí s tepelnou izolací 20 cm, v podkroví se zvukovou izolací
 
 

všechny vizualizace jsou pouze orientační
 
Zašlete nám Váš dotaz