Domy v Lidicích - dokončovací práce
22.2.2013 | Domy v Lidicích - dokončovací práce
V Lidicích jsou domy po kolaudaci připraveny k finálním dokončovacím pracem v interiérech domů. Bylo již zahájeno obkládání koupelen, následovat budou podlahy a dveře. Ploty a pozemky budou dokončeny jakmile počasí dovolí. V dubnu je možné předat domy k nastěhování novým majitelům.
Domy v Lidicích - 2.etapa - zkolaudovány v prosinci 2012
16.1.2013 | Domy v Lidicích - 2.etapa - zkolaudovány v prosinci 2012
6 rodinných domů z 2.etapy výstavby v Lidicích byly na konci roku 2012 zkolaudovány. V dubnu se chystá předání novým majitelům.
Domy v Lidicích pár dní před kolaudací
7.12.2012 | Domy v Lidicích pár dní před kolaudací
Domy z 2.etapy jsou ze 70 % prodané - klienti oceňují především hodnotu lokality - obce Lidice. Obec se nachází 9 km od Prahy a jako jedna z mála obcí v České republice je namísto obvyklé směsky nesourodých domů promyšleným a udržovaným celkem.
Dokončení rodinných domů z I.etapy
13.7.2012 | Dokončení rodinných domů z I.etapy
Proběhla kolaudace a koncem měsíce července se budou moci noví majitelé do domů nastěhovat. Probíhají finální úpravy okolí domů a oplocení pozemků. V rámci této etapy byl dokončen i vzorový dům - samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 5+kk.
13.6.2012 | Zahájena výstavba RD z 2.etapy projektu
V rámci 2. etapy bude postaveno celkem 9 rodinných domů. Výstavba RD je momentálně ve fázi hrubé stavby, dokončení RD je naplánováno na konec tohoto roku.
Den otevřených dveří v lokalitě projektu Lidická Alej
11.5.2012 | Den otevřených dveří v lokalitě projektu Lidická Alej
Doma-je-Doma ve spolupráci s Památníkem Lidice připravuje na 30. května 2012 od 9.00 do 18.00 hod Den otevřených dveří v lokalitě projektu Lidická Alej.
11.1.2012 | Rodinné domy po kolaudaci
Po více než 60 letech se do Lidic nastěhují noví obyvatelé - obec se tak bude postupně rozvíjet, psát novou historii a „ ožije „ mladými rodinami.
Ocenění pro domy v Lidicích - 1.místo
2.1.2012 | Ocenění pro domy v Lidicích - 1.místo
S potěšením si Vám dovolujeme sdělit, že rodinné domy Lidická Alej získaly v rámci prestižní soutěže Realitní projekt roku 1. místo - Cenu architektů - v kategorii Rezidenční projekty v regionu Středočeský kraj. Realitní projekt roku 2011 byl přehlídkou nejlepších developerských projektů na území České republiky.
Rodinné domy pár dní před kolaudací
6.12.2011 | Rodinné domy pár dní před kolaudací
První rodinné domy z projektu Lidická Alej jsou těsně před dokončením a jejich kolaudací. Kolaudace proběhne v polovině prosince. Nastěhování do RD z I. etapy projektu bude možné na začátku jara příštího roku.
Dokončení hrubé stavby Lidice
24.10.2011 | Dokončení hrubé stavby Lidice
Byla dokončena hrubá stavba domů vč. osazení oken, dveří a dokončení krovů jednotlivých domů. Souběžně s těmito pracemi probíhá výstavba inženýrských sítí a jejich napojení na obecní sítě. V průběhu měsíce listopadu budou dokončovány postupně interiéry domů, výstavba komunikací a chodníků. Všechny práce směřují k tomu, aby bylo možno domy na začátku příštího roku předat novým majitelům.
Zahájení výstavby krovů a střech
3.10.2011 | Zahájení výstavby krovů a střech
Ve výstavbě je momentálně 10 rodinných domů z I. etapy projektu. Z těchto 10 domů je 7 domů již prodáno, což dokazuje, že domy i lokalita projektu splňují očekávání potencionálních klientů, kteří hledají nové bydlení v klidné a rezidenční lokalitě s výbornou dostupností do Prahy i na Ruzyňské letiště.
1. NP domů v Lidicích dokončeno
4.8.2011 | 1. NP domů v Lidicích dokončeno
Výstavba domů v Lidicích - bylo dokončeno 1. NP a stropy u trojdomů i samostatně stojícího domu. V následujícím měsíci budou pokračovat práce na 2. NP a proběhne osazení oken a dveří.
Zahájení výstavby
3.6.2011 | Zahájení výstavby
V dubnu 2011 byla zahájena výstavba I. etapy projektu Lidická Alej, který v Lidicích realizuje společnost Doma-je-Doma. Od skrývky ornice, přes archeologický průzkum lokality postoupily práce do fáze budování inženýrských sítí a základů RD.
Nové domy posilují genius loci Lidic
7.4.2011 | Nové domy posilují genius loci Lidic
Doma-je-Doma zahájila v dubnu 2011 výstavbu rodinných domů Lidická Alej – moderní domy, ohleduplná architektura v prémiové lokalitě Lidic.
Zahájení prodeje projektu Lidická Alej
22.9.2010 | Zahájení prodeje projektu Lidická Alej
Dnešním dnem jsme zahájili prodej projektu Lidická Alej. Pro více informací o našich domech kontaktujte prodejce.