Lidická Alej
Lidická Alej » Informace k projektu » Domy na prodej
 
 
 

Domy na prodej

Ojedinělá lokalita a ohleduplný projekt | O projektu | Domy na prodej | Cena architektů - Realitní projekt roku 2011

Hledáte moderní, vkusné a levné bydlení v okolí Prahy? Přesně tyto požadavky splňují domy na prodej od naší skupiny  Doma-je Doma. Pod touto značkou naleznete dispozičně chytré, architektonicky čisté a energeticky nenáročné levné domy u Prahy. Máme za sebou již několik úspěšně dokončených realizačních projektů, také díky tomu, že jádro skupiny tvoří zkušení architekti, projektanti, experti v obchodu a marketingu. Daří se nám realizovat kvalitní bydlení dostupné pro rodiny – pohodlné a přívětivé projekty rodinných domů na prodej. Naše domy splňují požadavky moderního bydlení a v kombinaci s nízkou cenou jde o velice zajímavou investici. Díky našim mnohaletým zkušenostem a nabídce kvalitního a levného bydlení proměníme váš sen ve skutečnost.

Moderní bydlení u Prahy

Bydlení v zeleni, ale přesto v Praze s prostorem pro bezpečí dětí, místo pro klid jejich rodičů, to je naše nabídka rodinných domů na prodej. Vybíráme jen dobře vybavené lokality a vymýšlíme chytré a šetrné domy. Dbáme na to, aby vám doma nechybělo, také máme neustále na paměti maximální hodnotu a kvalitu bydlení. Domy na prodej z naší nabídky splňují náročné požadavky na moderní bydlení pro klienty, kteří očekávají nejen perfektní dopravní dostupnost, mnoho služeb v okolí, ale zároveň klidné místo pro život. Při výběru lokality a při navrhování nových domů a bytů chceme vytvořit místo, kterému by rodiny mohly s radostí říkat domov. Snažíme se o to, aby naše projekty vznikaly nejen v dobrých lokalitách, ale aby je samy pomáhaly zlepšovat.

Vysoká kvalita za dobrou cenu

Posláním naší skupiny Doma-je-Doma je uspokojit co nejlépe požadavky moderních klientů, kteří vyžadují nejen zajímavou cenu, vysokou kvalitu, ale i dobrou užitkovost a úspornost staveb. Každému projektu se věnujeme s maximální zodpovědností. Neustále kontrolujeme průběh výstavby, kvalitu práce i materiálů. Jen tak vám můžeme zaručit trvalou a vysokou hodnotu vaši budoucí nemovitosti. Důrazně dbáme na kvalitu provedení všech našich projektů a vyžadujeme toto i u našich dodavatelů. Spolupracujeme pouze s osvědčenými a zkušenými společnostmi, které vždy dostojí svým závazkům.

 
Zašlete nám Váš dotaz