Lidická Alej
 
 
 

O projektu

Ojedinělá lokalita a ohleduplný projekt | O projektu | Domy na prodej | Cena architektů - Realitní projekt roku 2011

Projekt výstavby rodinných domů Lidická Alej navazuje na původní zástavbu a rozvíjí tak vizi příjemného bydlení.

Po dlouhé období, trvající skoro 60 let, kdy nebylo možné v obci Lidice stavět nové rodinné domy, bude naší společností vybudováno celkem 39 rodinných domů. Realizace projektu bude rozdělena do různých etap. V projektu bude 5 typů domů o celkové užitné ploše od 114 do 209 m2, v dispozicích 4 + kk – 5 + kk s pozemky o výměře 202 m2 – 834 m2. Domy budou dokončeny v provedení na klíč – vč. sanity, obkladů, dlažeb, podlah a dveří. Návrhy vybavení domu je možné si nechat zpracovat u spolupracujících designových firem.

 Domy jsou navrženy v 5 typech:

„Naším hlavním cílem při navrhování tohoto projektu bylo zasazení lokality, a to jak celku, tak i jednotlivých domů, do jednotného architektonického rázu původní vesnice. Při projektování domů bylo naším cílem vytvoření hodnotného domova pro kvalitní a spokojený rodinný život. Myslíme si, že tyto důvody budou noví obyvatelé projektu Lidická Alej vyhledávat a budou těmi nejvýraznějšími důvody, proč si vybrat právě tento projekt“, říká architekt projektu.

Výstavba projektu byla zahájena v dubnu roku 2011, dokončení domů do konce roku 2011 a jejich předání je naplánováno na jaro roku 2012.

 
Zašlete nám Váš dotaz