Developerské projekty Praha, domy na prodej středočeský kraj

více

Vítáme vás na naší internetové prezentaci Doma-je-Doma!

S námi se snáze rozhodnete o svém novém bydlení. Naším cílem je poskytnou kvalitní bydlení za fér cenu!

Jsme profesionální společnost, která již řadu let úspěšně přináší nabídky nového bydlení pro rodiny v podobě developerských projektů.

Výsledkem naší činnosti jsou příjemné a propracované developerské projekty rodinných domů. Naším cílem je nabídnout chytré, levné a domy s nízkou spotřebou, které budou svým dispozičním řešením uspokojovat všechny naše klienty.

Skupina Doma-je-Doma má zájem vám pomoci řešit vaši současnou bytovou situaci. Hledáte-li pomoc při řešení vašich aktuálních bytových požadavků, můžeme být vašim spolehlivým partnerem.

Svou obchodní činnost soustředíme na realizaci developerských projektů, které se orientují na pečlivý výběr vhodné lokality, jež je výborně vybavená. Neustále hledáme nové možnosti, které vám nabídnou komfortnější život. Stále máme na paměti maximální kvalitu vašeho nového života.

To vše vám nabízíme prostřednictvím naší nabídky nemovitostí – řadové domy, levné domy, domy s nízkou spotřebou.

Developerské projekty i pro náročné klienty – Doma-je-Doma

Náš tým je tvořen profesionály – zkušenými architekty, projektanty, experty v projektmanagementu, obchodu a marketingu.

Společně s těmito odborníky jistě nalezneme takovou budoucí podobu vašeho domu, která bude nejen vyhovovat vašich dispozičním potřebám, ale také vašim vizuálním požadavkům.

Díky dlouhodobé působnosti na trhu s developerskými projekty přesně víme, co přinášet na trh. Orientujeme se na klienti, kteří jsou nároční na velikost i moderní vzhled objektu, ale kteří nevyhledávají výstřednosti.

Řadový dům, levný dům, nízkoenergetický dům – jakákoliv realizace podle vašich požadavků

Na našich internetových stránkách jsou vám k dispozici již zrealizované developerské projekty a typy domů, ze kterých můžete vybírat svůj nový dům. Máte-li své konkrétní představy, které jste nenašli v naší dřívější nabídce, jednoduše nás kontaktujte. Rádi vám budeme věnovat náš čas a vyslechneme vaše představy o novém bydlení.

Tel.: +420 604 500 923
Email: prodej@doma-je-doma.cz
Skype: prodej-doma-je-doma
Facebook: Doma je Doma