Financování s Doma-je-Doma hypotékou

V rámci „služeb pod jednou střechou“ nabízíme našim klientům zajištěné hypotéčního financování bydlení. Prostřednictvím našich makléřů má klient na výběr z výrazně širší škály hypotéčních produktů. Hypotéční služby klientům šetří čas, rozšiřují výběr zvažovaných produktů a často provedou klienta nepřehlednou problematikou, se kterou se setkává poprvé nebo zřídka.

Makléři se orientují v navazujících službách, zejména pojištění nemovitostí, pronájmu nemovitostí i koordinaci smluvní dokumentace kupní, úvěrové a pojistné.  

Zeptejte se nás, jak plníme následující body:

  • Minimální starosti a administrativa – jménem klienta zajišťujeme následující kroky týkajících se financování a převodu nemovitostí - komunikace s financující bankou, katastrálním úřadem, notářem, odhadcem, finančním úřadem (bezdlužnost), rejstříkovým soudem (výpis z rejstříku), získávání podkladů od původního majitele nebo developera (podklady k nemovitosti a návrhy smluv o převodu nemovitosti)
  • Srovnání  nabídek všech standardních bank na trhu – pomůžeme vybrat produkty, které Vám jsou šité na míru
  • Nejvýhodnější možné podmínky hypotéčního financování - nejen sleva na úrokové sazbě hypotéky, ale i odhad nemovitosti zdarma, vyřízení hypotéky bez poplatku
  • Odborná technicko-právní koordinace -  náš makléř eliminujeme komplikace a rizika plynoucí z nesouladu mezi podmínkami kupního vztahu a úvěrovými podmínkami (koordinace čerpání, splátek, dodání a vkládání dokumentů)
  • Asistenční činnost během čerpání hypotéky – zajišťujeme soulad smluvních závazků vůči prodávajícímu s podmínkami úvěrové smlouvy
  • Umožníme Vám koupit si dům bez vlastní hotovosti - dokážeme vyřizovat výhodné úvěry až do 100% odhadní ceny RD

Znalecké ocenění zdarma u čtyř vybraných bank – Česká spořitelna, Hypotéční banka, ČSOB a UniCredit Bank